دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

چگونه محصولات تبلیغاتی چاپی می توانند هویت برند شما را تقویت کنند؟

ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. در واقع، شما می توانید با استفاده از محصولات تبلیغاتی چاپی، هویت برند خود را تقویت کنید. اگر بتوانید هویت برند خود را مانند قبل تقویت کنید چه؟

آیا می خواهید بدانید که این محصولات تبلیغاتی چه کاری می توانند برای شما انجام دهند؟ برای کشف پاسخ به خواندن ادامه دهید!
برای خرید سالنامه و سررسید 1401 به وبسایت سالنامه برگ مراجعه کنید.
قدرت بازاریابی بصری
راهنمای ما به شما کمک می کند تا پتانسیل محصولات تبلیغاتی چاپی را کشف کنید. و دلیل اصلی تقویت برند شما این است که این محصولات قدرت بازاریابی بصری را باز می کنند.
به بیان ساده، بازاریابی بصری همه جا را که نگاه می کنید وجود دارد، زیرا به خوبی در بین مخاطبان طنین انداز می شود. مصرف کنندگان چیزهایی مانند اینفوگرافیک، تصاویر با کیفیت بالا و محتوای ویدئویی جذاب را ترجیح می دهند.
محصولات چاپی به شما این امکان را می دهند که با نمایش جنبه های بصری شرکت خود، به عشق مصرف کننده به بازاریابی بصری کمک کنید. و این با لوگوی شما شروع می شود 
از لوگو استفاده کنید
مهمترین جنبه هویت برند بصری شما چیست؟ تنها پاسخ ممکن لوگوی کسب و کار شماست.
به موفق ترین برندهایی که می شناسید فکر کنید. شرکت‌هایی مانند کوکاکولا و نایک با آرم‌هایشان قابل تشخیص هستند زیرا این لوگوها بهترین ویژگی‌های کسب‌وکار را نشان می‌دهند.
لوگوی شما باید ارزش ها و اهداف شما را به مخاطبان منتقل کند. و با محصولات تبلیغاتی چاپ شده، می توانید به راحتی آن لوگو را روی چیزهایی مانند کارت ویزیت، تقویم، سررسید، بروشور، آهن ربا و موارد دیگر قرار دهید.
و بهترین بخش؟ هر فردی که یک محصول تبلیغاتی به او می دهید به سفیر برند تبدیل می شود 
ایجاد سفیران برند
سفیران برند بیش از هر زمان دیگری مهم هستند. و این به این دلیل است که مصرف کنندگان مدرن به بازاریابی دهان به دهان اعتقاد بالایی دارند.
هزاره ها و دیگر جمعیت شناسی مدرن نسبت به بازاریابی سنتی بدبین هستند. در عوض، آنها چیزهایی مانند اثبات اجتماعی و بازاریابی دهان به دهان را برای کشف برندها، محصولات و خدمات جدید ترجیح می دهند.
محصولات تبلیغاتی این امر را با تبدیل گیرندگان به سفیران برند آغاز می کنند. هنگامی که به کسی یک آیتم مفید و مرتبط می دهید (مانند تقویم، کتابچه و بروشور)، احتمالاً برای مدت طولانی از آن محصولات استفاده می کند.
و هر زمان که یک فرد جدید محصول تبلیغاتی را ببیند، از سفیر برند در مورد شرکت شما سوال خواهد کرد. و این شروع به انواع مکالمات ارگانیک می کند که مشتریان بیشتری را به جمع شما می آورد.
آسان و مقرون به صرفه
وقتی نوبت به محصولات تبلیغاتی می رسد، بهترین ها را برای آخرین بار ذخیره کرده ایم. این محصولات ساده تر و مقرون به صرفه تر از آنچه تصور می کنید هستند!
چاپ حرفه ای اقلام تبلیغاتی بر بودجه بازاریابی شما مالیاتی وارد نمی کند. و تأثیر مالی مثبتی که این محصولات بر سرنخ ها و تبدیل مشتری شما خواهند داشت، تضمین می کند که هزینه ها ارزش آن را دارد.
و اگر می خواهید انگشتان پا را در آب محصولات تبلیغاتی فرو کنید، همیشه می توانید از کارهای کوچک شروع کنید و منافع مالی را ارزیابی کنید. هنگامی که نتایج را مشاهده کردید، می توانید "همه چیز" را به برندسازی محصولات تبلیغاتی بپردازید!
هویت برند قوی تر: آینده چیست؟
اکنون می دانید که محصولات تبلیغاتی چه کاری می توانند برای هویت برند شما انجام دهند. اما آیا می دانید بهترین خدمات چاپ حرفه ای را در کجا پیدا می کنید؟
در واحد سالنامه برگ همه چیز از بروشور و کارت ویزیت گرفته تا تقویم را مدیریت می کنیم.
6 ایده منحصر به فرد طراحی تقویم برای مشاغل محلی
تقویم تنها یکی از بسیاری از محصولات تبلیغاتی است که می توانید برای تقویت برند خود استفاده کنید.
با استفاده از ایده های منحصر به فرد طراحی تقویم، یک محصول تبلیغاتی بصری ایجاد می کنید که نام شما را در خط مقدم ذهن مشتری خود نگه می دارد.
همه ما عادت داریم همه چیز را در تقویم الکترونیکی خود قرار دهیم، اما هیچ چیز بهتر از تاثیر بصری تقویم فیزیکی نیست. برای کمک به تجسم تأثیر این کالای تبلیغاتی بر کسب و کارتان، چند ایده جالب برای طراحی تقویم به شما ارائه می دهیم.
مسابقه عکس کارکنان
الهام بخشیدن به رقابت کارمندان با ارسال عکس از همه. از همه بخواهید رای بدهند و 13 بهترین آنها وارد تقویم شوند.
از این به عنوان تقویمی که در اختیار همه مشتریان قرار می دهید استفاده کنید و مطمئن شوید که هر کارمندی یک تقویم دریافت می کند. این یک آیتم تبلیغاتی منحصر به فرد به شما می دهد و روحیه کارکنان را تقویت می کند.
تقویم عکس آنچه ما انجام می دهیم
شرکت های ساختمانی یا معماری می توانند از عکس های محل کار در تقویم برای تبلیغ کسب و کار شما استفاده کنند.
صاحبان هتل می توانند از لابی، اتاق مهمان، استخر، رستوران، مرکز کنفرانس و موارد دیگر عکس بگیرند. اگر مرکز کنفرانس دارید، آن‌ها را به شرکت‌ها و سازمان‌هایی ارسال کنید که ممکن است از امکانات شما استفاده کنند. از رویدادهای ویژه ای که در محل شما برگزار می شود عکس بگیرید و از آنها در تقویم خود استفاده کنید.
چندین شغل مورد تقاضا در استرالیا وجود دارد، از پرستاری، انبارداری، سرآشپز، معدن، و غیره. به مردم نشان دهید که با خوشحالی در آن مشاغل کار می کنند تا اهمیت آنها را ارتقا دهید.
سال اول ازدواج
عکاسان عروسی می توانند به مشتریان تقویمی با عکس هایی از عروسی خود برای بزرگداشت اولین سال ازدواجشان بدهند. آنها می توانند یک تقویم را در یک بسته کامل عروسی شامل عکس های نامزدی، جشن نامزدی، دوش گرفتن، مهمانی های مجردی / مجردی و عروسی قرار دهند.
یک تقویم فراگیر، یادگاری دوست داشتنی از این زمان خاص را ارائه می دهد. نه تنها این، بلکه ممکن است دوستانی داشته باشند که برای ازدواج آماده می شوند و تقویم نمایش داده شده شما نظر آنها را جلب خواهد کرد.
تقویم کارکنان
کارمندان خود را در محل کار و سرگرمی، مانند رویدادهای شرکت مانند پیک نیک یا مهمانی تعطیلات برای کارمندان در محل کار، جلب کنید. این یک راه عالی برای نشان دادن کارهایی است که کارمندان شما انجام می دهند و آنها را در بهترین حالت خود به دست آورید.
 
شما می توانید این نوع تقویم را به مشتریانی بدهید که دوست دارند به کسب و کار شما نگاهی بیندازند. فراموش نکنید که آنها را در اختیار کارمندان قرار دهید، که باعث تقویت روحیه می شود.
تقویم آثار هنری
آیا شما یک استودیو هنری یا سازمانی هستید که یک نمایشگاه هنری را تبلیغ می کند؟ عکس‌های آثار هنری روی تقویم همراه با عکس‌های استودیو یا رویداد یک آیتم تبلیغاتی عالی هستند.
به نمایش همیشه در حال تغییر آثار هنری فکر کنید که کسانی که تقویم شما را دریافت می کنند، خواهند داشت. پالت همیشه در حال تغییر همه چیز، از نقاشی، سفال، آبرنگ، و عکاسی، دیوار را تزئین می کنند و صفحه را به یک ماه جدید تبدیل می کنند.
 
تقویم حیوانات خانگی
آیا شما یک استودیو هنری یا سازمانی هستید که یک نمایشگاه هنری را تبلیغ می کند؟ عکس‌های آثار هنری روی تقویم همراه با عکس‌های استودیو یا رویداد یک آیتم تبلیغاتی عالی هستند.
 
به نمایش همیشه در حال تغییر آثار هنری فکر کنید که کسانی که تقویم شما را دریافت می کنند، خواهند داشت. پالت همیشه در حال تغییر همه چیز، از نقاشی، سفال، آبرنگ، و عکاسی، دیوار را تزئین می کنند و صفحه را به یک ماه جدید تبدیل می کنند.
 
ایده های طراحی تقویم تبلیغاتی
واحد سالنامه برگ دارای طیف گسترده ای از ایده های طراحی تقویم است که به شما کمک می کند یک تقویم با کیفیت عالی را در دستان کارمندان، مشتریان و غیره خود قرار دهید.
 
چه تقویم های رومیزی، دیواری یا عکس را انتخاب کنید، آنها یک سال تبلیغات کامل را برای شرکت شما فراهم می کنند و یادآور بصری کسب و کار شما هستند. قیمت ما را بررسی کنید و امروز یک پیشنهاد دریافت کنید.
 
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *